עבודות גינון

לאחר שהשקעתם כסף בהקמת הגינה המושלמת, אחזקה שוטפת של הגינה היא השלב הבא בשימור הגינה שלכם.

photography-of-pathway-surrounded-by-plants.jpg

אין דבר מהנה יותר מישיבה תחת צל העצים בגינה ביום חם, ואם על העץ יש כמה פירות טעימים מה טוב. עצים מלווים את הגינה מראשיתה להרבה שנים קדימה ובכל גינה שמכבדת את עצמה יש מספר עצים שיהפכו אותה לשלמה ויפה. 

כששותלים גדר חיה ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון על מנת שהיא תהיה התוספת המושלמת לגינה שלכם. אילו שיחים מתאימים לאזור מגורכם וכמה תעלה לכם שתילת גדר על ידי גנן, קדימה מתחילים!

 

הקמת גינה ואחזקתה עולים לנו כסף והשקעה וחבל לתת לה להתייבש וליבול כל פעם מחדש. התקנת מערכת השקיה לגינה, משחררת אתכם מדאגה להשקיית הצמחים ותשאיר את הגינה שלכם ירוקה, חיה ופורחת.

 

אין ספק שבריכת נוי בשילוב של אבני מדרך, צמחי מים ואולי אפילו איזה מפל קטן תהיה הדובדבן שבקצפת בגינה המושלמת שלכם. אך לפני שאתם קוראים לבעל מקצוע, כדאי לחשוב איזה סוג בריכה אתם רוצים בגינה, איך דואגים לבטיחות מרבית במקרה שיש ילדים קטנים, כיצד מתבצעת התחזוקה שלה וכמה יעלה לכם כל התענוג הזה.

בניית שביל גינה המחבר בין אזוריה השונים, וישמש גם כחלוקה ויזואלית לפינות השונות זה תוספת נהדרת לשדרוג הגינה שלכם. אך בניה מוצלחת של שביל גינה מצריכה ידע וניסיון מקדים בתכנון השביל, בבחירת חומרי הגלם בצורה הנכונה, והקפדה על נראות יפה ללא פשרות.

כולם רוצים שהגינה שברשותם תהיה ירוקה, טבעית, יפה ושופעת- דשא טבעי הוא בהחלט מרכיב חשוב להשגת גינה שכזו. אך לפני שאתם יוצרים קשר עם גנן בתחום, רצוי שתדעו כי יש מספר אפשרויות במחירים שונים לשתילת דשא טבעי בגינה שלכם. 

08.

חיפוי קרקע בגינה

הוספה של חיפוי קרקע לגינה נתפסת בעיני רבים כפעולה אסתטית בלבד. אך למעשה, לפעולה זו יתרונות רבים כגון מניעת צמיחת עשבייה סוררת והשקיה בתדירות נמוכה יותר. אספנו לפניכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי להוסיף חיפוי קרקע לגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

גלילה למעלה